HAKKIMIZDA

MAK Mühendislik 1984 yılında, sektörün arzuladığı kalitede ürünleri ve hizmetleri Türkiye'ye ve dünyaya ulaştırmak için kuruldu. Doğru iş anlayışı, şeffaflık, dürüstlük ve yönetişim en başta gelen ilkeleriydi. O gün bir yurt dışı işle başlayan bu anlayış, bugüne kadar dünyada yüzlerce projeye ulaştı. Bunlar arasında endüstriyel tesislerden iş merkezlerine, konutlardan otellere, hastanelerden metro inşaatlarına kadar her türlü proje yer aldı.

 

Bugün MAK'ın ürün profili döşeme ve iş iskeleleri, hemen her cins betonarme kalıbı ve bunların aksesuarlarıyla birlikte destek, kuşaklama ve bağlama elemanlarından oluşmaktadır. Tasarım, kalıp planları, şantiyede yardım ve montaj eğitimi MAK'ın sınırsız hizmetlerinin sadece bir kısmını oluşturmaktadır.

 

MAK'ın kuruluşundan beri geçen sürede tercih edilmesinin sebebi sadece ilkeli iş anlayışı değildir. Müşteri memnuniyetine verdiği önem, yeni ürünlerin geliştirilmesi için harcadığı çaba ve alternatif malzemelerin araştırılması MAK'ın tekrar tekrar tercih edilmesinin sebepleri olmuştur.

 

MAK'tan bugüne kadar mal ve hizmet satın alanlar, hem bir aile şirketinin sıcaklığını ve sorumluluğunu hissettiler, hem de bir liderin dinamizmini ve desteğini gördüler. Gelin siz de ayrıcalıklı olmak için MAK ailesine katılın.

ABOUT US

MAK Engineering was established in 1984 to meet the growing demand of quality products and services in the world. Good business sense, transparency, integrity and governance were the values forming MAK's policy. Started with an export business in that year, policy has reached hundreds of projects all over the world-among which there are industrial projects, office buildings, housing units, hospitals and subway constructions.

 

MAK's product profile consists of support and access scaffolding; all main types of formwork and their accessories; supports, beams and ties.

Services such as design and layout planning, on­ site assistance and assembly training are only a few of MAK's unlimited services.

 

MAK was not only preferred for the way it worked. The importance given to customer satisfaction, efforts to enrich the product profile and research on alternative materials were also the factors why clients repeatedly preferred MAK.

 

Since its establishment, MAK's privileged clients have   experienced the close and responsible conduct of a family business besides the dynamic behavior and support of a leader firm. Come and join to this family to get privileged as others.